درباره ما


شرکت سامانه‌های هوشمند بارنما از سال 1395 با هدف ساماندهی به بازار حمل و نقل بار آغاز به کار کرد. رویکرد این مجموعه ارتباط بی‌واسطه صاحب کالا و رانندگان ناوگان باری است تا به این شیوه هزینه‌های حمل و نقل شفاف و روند کار حمل بار تسریع شود.

اعلام بار در بارنما

در بارنما شما می‌توانید هر بار و کالایی که نیازمند حمل آن هستید را به صورت کاملا رایگان ثبت کنید تا رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل با دیدن خصوصیات بار با شما تماس بگیرند و کالای شما را حمل کنند.

درخواست بار در بارنما

کلیه رانندگان ناوگان باری در کشور می‌توانند در هر لحظه و هر مکانی که هستند موقعیت خود را در تابلو درخواست بار بارنما ثبت کنند تا صاحبان کالا و شرکت‌های باربری که نیازمند ناوگان باری هستند با دیدن موقعیت فعلی شما، با شما راننده محترم تماس بگیرند.

ثبت آگهی اعلام و درخواست بار

برای اعلام بار و یا درخواست بار کافی است در بالای صفحه «اعلام بار رایگان» یا «درخواست بار رایگان» را انتخاب و پس از ثبت نام در بارنما، آگهی خود را ارسال کنید. به یاد داشته باشید داشتن یک شماره همراه معتبر به همراه کد ملی برای صاحب کالا برای ارسال آگهی اعلام بار ضروری است. رانندگان ناوگان علاوه بر شماره همراه و کد ملی، باید شماره کارت هوشمند خود را نیز وارد نمایند. بر این اساس مخاطبان می‌توانند از موقعیت بار صاحبان کالا، یا موقعیت رانندگان و ناوگان آن‌ها مطلع شوند با یکدیگر تماس بگیرند.

حمل و نقل بی‌واسطه بارنما

بارنما صرفا تابلو اعلام و درخواست بار شما کاربران محترم است. شما بی‌واسطه با صاحبان کالا، شرکت‌های حمل بار و رانندگان ارتباط خواهید گرفت و واسطه‌ای در میان نخواهد بود. تعیین قیمت، توافق در خصوص نحوه حمل بار، و سایر جزئیات بدون دخالت بارنما انجام می-شود.