شرایط استفاده


شرایط ثبت آگهی اعلام بار

برای ثبت آگهی اعلام بار، کافی است به عنوان «صاحب کالا» در بارنما ثبت نام کنید. برای اعلام بار لازم است عنوان محموله خود، استان و شهر مبدا و مقصد حمل بار، تناژ تقریبی بار و قیمت پیشنهادی خود را مشخص کنید. رانندگان و شرکت¬های حمل و نقل بار با دیدن آگهی اعلام بار شما در تابلو بارنما با شما تماس خواهند گرفت و حمل کالای شما با توافق طرفین انجام خواهد شد. طبیعی است در صورت اشتباه در وارد کردن اطلاعات و یا هر گونه موارد نامرتبط در هر یک از بخش‌ها، بارنما مجاز است آگهی شما را اصلاح و یا به طور کلی حذف نماید. بدیهی است رعایت مقررات حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران در نحوه ارسال کالا، و عدم درخواست ارسال کالاهای ممنوعه قانونی از سوی کاربران الزامی است.

شرایط ثبت آگهی درخواست بار

برای ثبت آگهی درخواست بار، رانندگان محترم باید به عنوان «صاحب ماشین» در بارنما ثبت نام نمایند. تکمیل ثبت نام شما با وارد کردن شماره ملی و شماره کارت هوشمند راننده صورت می‌پذیرد. این اطلاعات برای احراز هویت شما راننده محترم و جلوگیری از ثبت نام افراد غیرمرتبط به عنوان راننده گرفته می‌شود. شما پس از ثبت نام می‌توانید در هر کجایی که هستید و هر زمان موقعیت خود را در تابلو درخواست بار ثبت کنید تا افرادی که نیازمند حمل کالای خود هستند یا شرکت‌های باربری با شما تماس بگیرند. در صفحه درخواست بار شما می‌توانید مقصد مطلوب (استان مد نظرتان) را مشخص نموده و حتی قیمت حمل خود را تعیین نمایید. بارنما مجاز است اطلاعات نادرست و هر گونه موارد غیرمرتبط را به طور جزئی و یا کلی اصلاح و یا حذف نماید. رعایت قوانین حمل بار، توجه به ظرفیت وزنی ناوگان، و کلیه الزامات قانونی بر رانندگان و صاحبان ماشین الزامی است.

مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

مراجعه و استفاده شما از بارنما به منزله پذیرش شرایط مندرج در سایت بارنما است. این شرایط به شرح زیر است:

  • بارنما همواره سعی می‌نماید تا صحت اطلاعات در بخش اعلام بار و درخواست بار رانندگان را احراز نماید، اما نمی‌تواند تضمین کند که کاربران به طور قطع اطلاعات صحیحی را وارد نموده‌اند و لذا هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های ثبت شده نمی‌پذیرد.
  • کاربران می‌توانند همواره آگهی‌های خود را ویرایش، اصلاح و یا حذف کنند و بارنما در هیچ یک از موارد دخالتی در اختیارات کاربران ندارد و طبیعتا هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص تغییرات صورت گرفته نمی‌پذیرد.
  • کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران بر اجرا و تفسیر کلیه شرایط حاکم است.